SFSD-03-28-G-10.00-DR-NUS
Part Number:
SFSD-03-28-G-10.00-DR-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)