FFSD-05-S-08.30-01-F-N-RN1
- Part Number:
- FFSD-05-S-08.30-01-F-N-RN1
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.692' (210.82mm, 8.30")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)