SFSDT-04-30-G-03.25-D-NUS
- Part Number:
- SFSDT-04-30-G-03.25-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)