SFSD-05-28-G-06.60-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-06.60-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.550' (167.64mm, 6.60")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)