SFSD-05-28-F-03.94-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-05-28-F-03.94-DR-NDS
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)