IDSS-07-S-02.50-P07-G-ST8
- Part Number:
- IDSS-07-S-02.50-P07-G-ST8
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Position #7 Polarization
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 7
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)