SFSD-05-28-F-03.26-SL
Part Number:
SFSD-05-28-F-03.26-SL
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)