SFSD-05-28-F-03.25-SL
- Part Number:
- SFSD-05-28-F-03.25-SL
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)