HQCD-090-24.00-TEU-SEU-1-B
- Part Number:
- HQCD-090-24.00-TEU-SEU-1-B
- Description:
- CBL HDR M-F 180POS 24" W/SCRW
- In Stock:
- 9
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Number of Positions :
- 180
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)