HQCD-030-24.00-TEU-SEU-1
- Part Number:
- HQCD-030-24.00-TEU-SEU-1
- Description:
- CBL ASSM HDR M-F 60POS 24"
- In Stock:
- 5
- Connector Type :
- Card Edge to Card Edge
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)