SFSDT-50-28-G-07.00-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-50-28-G-07.00-DR-NDX
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
In Stock:
92
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.583' (177.80mm, 7.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)