SFSD-40-30-G-06.35-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-40-30-G-06.35-D-NUS
- .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
- In Stock:
- 100
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.529' (161.29mm, 6.35")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)