SFSDT-13-28-G-11.75-D-NDX
Part Number:
SFSDT-13-28-G-11.75-D-NDX
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
In Stock:
91
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.979' (298.45mm, 11.75")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)