FFSD-25-D-24.00-01-F-N
- Part Number:
- FFSD-25-D-24.00-01-F-N
- .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
- In Stock:
- 95
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)