SFSDT-20-30-G-09.06-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-20-30-G-09.06-DR-NDX
.050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
In Stock:
100
Length :
0.755' (230.12mm, 9.06")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)