UMPC-06-L-18-P-12.0-1
- Part Number:
- UMPC-06-L-18-P-12.0-1
- Description:
- CBL ASSEM MPOWER 6POS 18AWG 12"
- In Stock:
- 25
- Length :
- 1.00' (304.80mm)