HQDP-020-40.00-TTL-TEU-5-B
- Part Number:
- HQDP-020-40.00-TTL-TEU-5-B
- Description:
- CBL ASSM M-M 20PAIR 40" HDR
- In Stock:
- 9
- Connector Type :
- Plug to Card Edge
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)