SFSDT-20-28-G-03.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-20-28-G-03.50-DR-NDX
- .050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
- In Stock:
- 20
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)