SFSDT-10-28-G-10.00-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-G-10.00-DR-NDX
- .050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
- In Stock:
- 44
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)