HQCD-030-40.00-TEU-SEU-1
- Part Number:
- HQCD-030-40.00-TEU-SEU-1
- Description:
- CBL ASSM M-F 60POS 40" HDR
- In Stock:
- 41
- Length :
- 3.33' (1.02m)
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)