VG-4513CB 125.0000M-GGCT3
- Manufacturer:
- Epson
- Part Number:
- VG-4513CB 125.0000M-GGCT3
- Category:
- Oscillators
- Description:
- XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
- Manufacturer :
- Epson
- Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±50ppm
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 65mA
- Frequency :
- 125 MHz
- Frequency Stability :
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.059" (1.50mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVPECL
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- VCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V