XG-2121CA 125.0000M-PGRN3
- Part Number:
- XG-2121CA 125.0000M-PGRN3
- Description:
- XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVPECL
- Current - Supply (Max) :
- 60mA
- Frequency :
- 125 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 85°C
- Output :
- LVPECL
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 2.5V