QTM750DH-212.500MBE-T
Manufacturer:
QST
Part Number:
QTM750DH-212.500MBE-T
Category:
Oscillators
Description:
7.0X5.0 LVDS 3.3V 50PPM (-40~85C
Manufacturer :
QST
Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
100mA
Frequency :
212.5 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.074" (1.88mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V