08025SA-24Q-AA-D0
- Part Number:
- 08025SA-24Q-AA-D0
- Description:
- FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 54.7 CFM (1.53m³/min)
- Features :
- Auto Restart
- Ingress Protection :
- Noise :
- 39.5dB
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 2.88 W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 4100 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.273 in H2O (68.0 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Weight :
- Width :
- 25.00mm