ODB9733-12HHB
- Part Number:
- ODB9733-12HHB
- Air Flow :
- 38.4 CFM (1.08m³/min)
- Noise :
- 59.3dB(A)
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 19 W
- RPM :
- 4190 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 97.2mm L x 94.3mm H
- Static Pressure :
- 1.900 in H2O (473.3 Pa)
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Weight :
- Width :
- 33.00mm