ODB600AN-24LB
- Part Number:
- ODB600AN-24LB
- Description:
- Thermal Products
- Air Flow :
- 20.0 CFM (0.560m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV, UR
- Features :
- Auto Restart
- Ingress Protection :
- Noise :
- 31.2dB(A)
- Operating Temperature :
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
- Power (Watts) :
- 4.8 W
- RPM :
- 1725 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 126mm L x 125mm H
- Static Pressure :
- 0.330 in H2O (82.2 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Weight :
- Width :
- 32.00mm