ODB600AN-24HB
- Part Number:
- ODB600AN-24HB
- Air Flow :
- 30.0 CFM (0.840m³/min)
- Noise :
- 48.6dB(A)
- Operating Temperature :
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
- Power (Watts) :
- 8.88 W
- RPM :
- 2750 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 126mm L x 125mm H
- Static Pressure :
- 0.530 in H2O (132.0 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Weight :
- Width :
- 32.00mm