MR1238M24B-FSR
- Part Number:
- MR1238M24B-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
- Features :
- Auto Restart
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.850 in H2O (211.7 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 38.00mm