MR8032M24B1+6-FSR
- Part Number:
- MR8032M24B1+6-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 67.0 CFM (1.88m³/min)
- Features :
- Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 45.2dB(A)
- RPM :
- 5500 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.640 in H2O (159.4 Pa)
- Termination :
- 4 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 32.00mm