MR9232H24B1-FSR
- Part Number:
- MR9232H24B1-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 85.0 CFM (2.38m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 49.7dB(A)
- RPM :
- 4400 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.450 in H2O (112.1 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 32.00mm