E9225L12B-FSR
- Part Number:
- E9225L12B-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
- In Stock:
- 20
- Air Flow :
- 35.0 CFM (0.980m³/min)
- Features :
- Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 27.0dB(A)
- RPM :
- 2400 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.130 in H2O (32.4 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 25.00mm