MR8032H12B2-FSR
- Part Number:
- MR8032H12B2-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
- Air Flow :
- 73.0 CFM (2.04m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Ingress Protection :
- Noise :
- 48.6dB(A)
- RPM :
- 6000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.763 in H2O (190.0 Pa)
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 32.00mm