MR8032E24B1-FSR
- Part Number:
- MR8032E24B1-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 79.0 CFM (2.21m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 50.4dB(A)
- RPM :
- 6500 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.890 in H2O (221.7 Pa)
- Termination :
- 3 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 32.00mm