MR8032E12B2-FSR
- Part Number:
- MR8032E12B2-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
- Air Flow :
- 79.0 CFM (2.21m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Ingress Protection :
- Noise :
- 50.4dB(A)
- RPM :
- 6500 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.890 in H2O (221.7 Pa)
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 32.00mm