MR9225X24B1-FSR
- Part Number:
- MR9225X24B1-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 107.0 CFM (3.00m³/min)
- Noise :
- 53.0dB(A)
- RPM :
- 4800 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.580 in H2O (144.5 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 25.00mm