MR9225M24B2-FSR
- Part Number:
- MR9225M24B2-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 81.0 CFM (2.27m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Ingress Protection :
- Noise :
- 45.1dB(A)
- RPM :
- 3600 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.330 in H2O (82.2 Pa)
- Termination :
- 3 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 25.00mm