E9225X12B1-FSR-TTL
- Part Number:
- E9225X12B1-FSR-TTL
- Description:
- FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
- Air Flow :
- 60.0 CFM (1.68m³/min)
- Features :
- Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 43.0dB(A)
- RPM :
- 4000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.320 in H2O (79.7 Pa)
- Termination :
- 3 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Width :
- 25.00mm