MR8025H24B2-FSR
- Part Number:
- MR8025H24B2-FSR
- Description:
- FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
- Air Flow :
- 60.0 CFM (1.68m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Locked Rotor Sensor
- Ingress Protection :
- Noise :
- 41.5dB(A)
- RPM :
- 4200 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.290 in H2O (72.2 Pa)
- Voltage - Rated :
- 24VDC
- Width :
- 25.00mm