ATS-15F-114-C3-R0
Part Number:
ATS-15F-114-C3-R0
Description:
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
Fin Height :
0.590" (15.00mm)
Length :
1.575" (40.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
7.53°C/W @ 100 LFM
Width :
1.575" (40.00mm)