ATS-15F-122-C1-R0
Part Number:
ATS-15F-122-C1-R0
Description:
HEATSINK 50X50X15MM XCUT
Fin Height :
0.590" (15.00mm)
Length :
1.969" (50.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
5.85°C/W @ 100 LFM
Width :
1.969" (50.00mm)