ATS-20E-167-C1-R0
Part Number:
ATS-20E-167-C1-R0
Description:
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
Fin Height :
0.790" (20.00mm)
Length :
0.984" (25.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
9.03°C/W @ 100 LFM
Width :
0.984" (25.00mm)