5590H-10-240MMX300MM-5PK
- Part Number:
- 5590H-10-240MMX300MM-5PK
- Outline :
- 240.00mm x 300.00mm
- Thermal Conductivity :
- 2.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)