GPTGP7000ULM-0.125-02-0808
- Part Number:
- GPTGP7000ULM-0.125-02-0808
- Description:
- THERM PAD 203.2MMX203.2MM GRAY
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 203.20mm x 203.20mm
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 7.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.125" (3.18mm)