GP3004SF-0.023-01-0918
- Part Number:
- GP3004SF-0.023-01-0918
- Description:
- THERM PAD 457.2X228.6MM GRAY
- Color :
- Gray
- Material :
- Non-Silicone
- Outline :
- 457.20mm x 228.60mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0230" (0.584mm)