1467-38-AL
Part Number:
1467-38-AL
Description:
HEX SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 HEX
Between Board Height :
0.938" (23.83mm) 15/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Length - Overall :
0.938" (23.81mm)