1247-38-AL-21
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1247-38-AL-21
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERDARK GREY ANODIZE5/8
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Color :
Gray
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)