1259-38-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1259-38-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM5/8 RD
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.938" (23.83mm) 15/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.938" (23.81mm)