1285-38-AL-24
Part Number:
1285-38-AL-24
Description:
ROUND SPACERBLACK ANODIZE3/4 RD
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)