1259-38-PH
Part Number:
1259-38-PH
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
0.938" (23.83mm) 15/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.938" (23.81mm)