M1000-3005-AL-7
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M1000-3005-AL-7
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
METRIC ROUND STANDOFFCLEAR IRIDI
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)